Kalender 2019

 

Maand Datum
Wedstrijd

Uur

Klassement                      

Maart: Za 09/03 Open Koppel Opening
10U
Open Wedstrijd
  Zo 10/03 KVL - HTE (Koppel) 13U Uit Klassement 1
  Za 16/03
Trofee Genijn Jan 13U Trofee Klassement 1
  Zo 17/03 MNM - HTE (Koppel)
12U Uit Klassement 2
  Za 23/03 HTE - MVL (Koppel) 13U Thuis Klassement 1
  Zo 24/03 MVL - HTE 13U Uit Klassement 3
  Za 30/03 Trofee Thys Dirk 13U Trofee Klassement 2
  Zo 31/03 Taver - HTE (Koppel) 13U Uit Klassement 4
April: Za 06/04 HTE - Diepe Route (Koppel) 13U Trofee Klassement 2
  Zo 07/04 Diepe Route - HTE (Koppel) 13U Uit Klassement 5
  Za 13/04 Trofee Kerremans A. 13U Trofee Klassement 3
  Zo 14/04 HTE - Oldvic (Koppel) 13U Thuis Klassement 3
  Za 20/04 HTE - Taver (Koppel) 13U Thuis Klassement 4
  Zo 21/04 Trofee Paaseieren 13U Trofee Klassement 4
  Ma22/04 St.Petrus - HTE (Koppel) 13U Uit Klassement 6
  Za 27/04 Broek - HTE (Koppel) 13U Uit Klassement 7
  Zo 28/04 MEGL - HTE  13U Uit Klassement 8
Mei: Wo01/05 Avond Wedstrijd 18U Avond Klassement 1
  Za 04/05 HTE - MEGL (Koppel) 13U Thuis Klassement 5
  Zo 05/05 HTE - MNM (Koppel) 13U Thuis Klassement 6
  Wo08/05 Avond Wedstrijd 18U Avond Klassement 2
  Za 11/05 RV - HTE (Koppel) 13U Uit Klassement 9
  Zo 12/05 HTE - RV (Koppel) 13U Thuis Klassement 7
  Wo15/05 Avond Wedstrijd 18U Avond Klassement 3
  Za 18/05 HTE - RP (Koppel) 13U Thuis Klassement 8
  Zo 19/05 RP - HTE 13U Uit Klassement 10
  Wo22/05 Avond Wedstrijd 18U Avond Klassement 4
  Za 25/05 HTE - HLV (Koppel) 13U Thuis Klassement 9
  Zo 26/05 Man - Vrouw (Koppel U/U) 10U Open Wedstrijd
  Wo29/05 Avond Wedstrijd 18U Avond Klassement 5
  Do 30/05 Damens + Jeugd Wedstrijd 10U Open Wedstrijd
  Vrij31/05 Cafe Biljart Nacht Vissen 19U Verhuur
Juni: Za 01/06 Geen Wedstrijd / /
  Zo 02/06 Oldvic - HTE (Koppel) 13U Uit Klassement 11
  Wo05/06 Avond Wedstrijd 18U Avond Klassement 6
  Za 08/06 OTG - HTE (Koppel) 12U Uit Klassement 12
  Zo 09/06 Nooit Genoeg - HTE 13U Uit Klassement 13
  Ma10/06 HTE - Umicore (Koppel) 13U Thuis Klassement 10
  Wo12/06 Avond Wedstrijd 18U Avond Klassement 7
  Za 15/06 HTE - Nooit Genoeg (Koppel) 13U Thuis Klassement 11
  Zo 16/06 HLV - HTE (koppel) 13U Uit Klassement 14
  Wo19/06 Avond Wedstrijd 18U Avond Klassement 8
  Za 22/06 HTE - PV (Koppel) 13U Thuis Klassement 12
  Zo 23/06 HTE - Broek (Koppel) 13U Thuis Klassement 13
  Wo26/06 Avond Wedstrijd 18U Avond Klassement 9
  Za 29/06 Geen Wedstrijd    /                  /
  Zo 30/06 PV - HTE 13U Uit Klassement 15
Juli: Wo03/07 Namiddag Wedstrijd 13U Namiddag Klassement 1
  Za 06/07 OG - HTE (Koppel) 13U Uit Klassement 16
  Zo 07/07 HTE - OG (Koppel) 13U Thuis Klassement 14
  Wo10/07 Namiddag Wedstrijd 13U Namiddag Klassement 2
  Za 13/07 Tr: Keup.-Ceup-VDB Trio 09U Trofee Klassement 5
  Zo 14/07 Cartel - HTE 13U Uit Klassement 17
  Wo17/07 Namiddag Wedstrijd 13U Namiddag Klassement 3
  Za 20/07 VZV - HTE (Koppel) 13U Uit Klassement 18
  Zo 21/07 Grote Prijs HTE 10U Open Wedstrijd Trio
  Wo24/07 Namiddag Wedstrijd 13U Namiddag Klassement 4
  Vr 26/07 Nachtvissen Peeters-Peeters 19U Open Wedstrijd B-B
  Za 27/07 Geen Wedstrijd   /                    /
  Zo 28/07 HTE - Cartel (Koppel) 13U Thuis Klassement 15
  Wo30/07 Namiddag Wedstrijd 13U Namiddag Klassement 5
Augustus: Za 03/08 HTE - OTG (Koppel) 13U Thuis Klassement 16
  Zo 04/08 SportV. - HTE 13U Uit Klassement 19
  Wo07/08 Namiddag Wedstrijd 13U Namiddag Klassement 6
  Za 10/08 Trofee Calluy/Verschueren 13U Trofee Klassement 6
  Zo 11/08 HTE - GK (Koppel) 10U Thuis Klassement 17
  Wo14/08 Namiddag Wedstrijd 13U Namiddag Klassement 7
  Vrij16/08 Nachtvissen Enkel Leden 19U Enkel Vissen max 16 P.
  Za 17/08 Geen Wedstrijd    /                     /
  Zo 18/08 Verhuur Cafe Biljart    /                     /
  Wo21/08 Namiddag Wedstrijd 13U Namiddag Klassement 8
  Za 24/08 GK - HTE (Koppel) 10U Uit Klassement 20
  Zo 25/08 Trofee De Weerdt Tom Kant. 10U Trofee Klassement 7       
  Wo27/08 Namiddag Wedstrijd 13U Namiddag Klassement 9
  Za 31/08 Trofee De Neys Luc 10U Trofee Klassement 8
September: Zo 01/09 HTE - LVA (koppel) 13U Thuis Klassement 18
  Wo04/09 Namiddag Wedstrijd 13U Open Wedstrijd
  Za 07/09 Beker Rumst 13U Open Wedstrijd Bak/Bak
  Zo 08/09 Trofee Maes Kenny 09U Trofee Klassement 9
  Wo11/09 Namiddag Wedstrijd 13U Open Wedstrijd
  Za 14/09 G-Sport 13U Samenw. Sportraad
  Zo 15/09 HTE - VZV (Koppel) 13U Thuis Klassement 19
  Wo18/09 Namiddag Wedstrijd 13U Open Wedstrijd
  Za 21/09 Mosselen (Geen Vissen) 12U Eten van 12 u tot 20.00U
  Zo 22/09 Geen Wedstrijd    /                       /
  Wo25/09 Namiddag Wedstrijd 13U Open Wedstrijd
  Za 28/09 HTE - SportV. (Koppel) 13U Thuis Klassement 20
  Zo 29/09 LVA - HTE (Koppel) 13U Uit Klassement 21
Oktober: Wo02/10 Namiddag Wedstrijd 13U Open Wedstrijd
  Za 05/10 DLV - HTE  13U Uit Klassement 22
  Zo 06/10 HTE - DLV (Koppel) 10U Thuis Klassement 21
  Wo09/10 Namiddag Wedstrijd 13U Open Wedstrijd
  Za 12/10 HTE - KVL (Koppel) 13U Thuis Klassement 22
  Zo 13/10 Sluitings Wedstrijd Koppel 10U Open Wedstrijd Bak/Bak
  Za 19/10 Herfst Wedstrijd (Koppel) 11U Herfst Klassement 1
  Za 26/10 Herfst Wedstrijd (Koppel) 11U Herfst Klassement 2
November: Za 02/11 Herfst Wedstrijd (Koppel) 11U Herfst Klassement 3
  Za 09/11 Herfst Wedstrijd (Koppel) 11U Herfst Klassement 4
  Za 16/11 Herfst Wedstrijd (Koppel) 11U Herfst Klassement 5
  Za 23/11 Herfst Wedstrijd (Koppel) 11U Herfst Klassement 6
  Za 30/11 Herfst Wedstrijd (Koppel) 11U Herfst Klassement 7
Afkorting Volledige Naam Van De Club Plaats
KVL Koninklijke Verenigde Lijnvissers Niel
MNM Marc & Marc Heist op den berg
MVL Moedige Vissers Lier
SportV Sportvrienden Hemiksem
OTG Om Ter Grootst Edegem
S Petrus Sint Petrus Duffel
Taver Taver Vrienden Humbeek
DLV De Lustige Vissers Terhagen
RV Rietvissers Oelegem
RP Rode Pen Duffel
Oldvic Oldvic Eikenvliet
Het Broek Het Broek Beerzel
G karper Goud Karper Niel
PV Palingvrienden Blaasveld
OG Ons Genoegen Muizen
NG Nooit Genoeg Klein Willebroek
HLV Humbeekse Lijnvissers Humbeek
Cartel Cartelvissers Heindonk
VZV Verenigde Zemste vissers Elewijt
LVA Lijn vissers Auwelanden Katelijne
DR Diepe Route Waarloos
MEGL Moed En Geduld Lier
Umicorn Umicorn Boom