Kalender 2017

Maand Datum
Wedstrijd Uur Klassement                      
Feb: Zo 19/02 Open Koppel
12U
 Open Wedstrijd
  Zo 26/02 Open Koppel
12U Open Wedstrijd
Maart: Zo 05/03 Open Koppel
12U
Open Wedstrijd
  Za 11/03 Open Koppel
13U Open Wedstrijd
  Zo 12/03 KVL - HTE (Koppel) 13U Uit Klassement 1
  Za 18/03
Trofee Thys Dirk 13U Trofee Klassement 1
  Zo 19/03 MNM - HTE (Koppel)
13U Uit Klassement 2
  Za 25/03 MVL - HTE 13U Uit Klassement 3
  Zo 26/03 HTE - MVL (Koppel) 13U Thuis Klassement 1
April: Za 01/04 HTE - NZM (Koppel) 13U Thuis Klassement 2
  Zo 02/04 NZM - HTE 13U Uit Klassement 4
  Za 08/04 DH - HTE (Koppel) 13U Uit Klassement 5
  Zo 09/04 HTE - DH (Koppel) 13U Thuis Klassement 3
  Za 15/04 HTE - OTG 13U Thuis Klassement 4
  Zo 16/04 Trofee Paaseieren
13U Trofee Klassement 2
  Ma 17/04 S-Petrus - HTE 13U Uit Klassement 6
  Za 22/04 HTE - Taver (Koppel) 13U Thuis Klassement 5
  Zo 23/04 Taver - HTE (Koppel) 13U Uit Klassement 7
  Za 29/04 DLV - HTE (Koppel)
10U Uit Klassement 8
  Zo 30/04 HTE - DLV (Koppel)
10U Thuis Klassement 6
Mei: Wo03/05 Avond Wedstrijd 18U Avond Klassement 1
  Za 06/05 Trofee De Neys Luc 13U Trofee Klassement 3
  Zo 07/05 HTE - MNM (Koppel) 13U Thuis Klassement 7
  Wo10/05 Avond Wedstrijd 18U Avond Klassement 2
  Za 13/05 RV - HTE (Koppel) 13U Uit Klassement 9
  Zo 14/05 HTE - RV (Koppel) 13U Thuis Klassement 8
  Wo17/05  Avond Wedstrijd 18U Avond Klassement 3
  Za 20/05 RP - HTE 13U Uit Klassement 10
  Zo 21/05 HTE - RP (Koppel) 13U Thuis Klassement 9
  Wo24/05 Avond Wedstrijd 18U Avond Klassement 4
  Do 25/05 Dames & Jeugd Wedstrijd  13U Open Wedstrijd
  Za 27/05 HTE - PP (Koppel) 13U Thuis Klassement 10
  Zo 28/05 Parkv - HTE (Koppel) 12U Uit Klassement 11
  Wo31/05 Avond Wedstrijd 18U Avond Klassement 5
Juni: Za 03/06 Trofee Verschueren & Calluy 13U Trofee Klassement 4
  Zo 04/06 HTE - Oldvic (Koppel) 13U Thuis Klassement 11
  Wo07/06 Avond Wedstrijd 18U Avond Klassement 6
  Za 10/06 HTE - Het Broek (Koppel) 13U Thuis Klassement 12
  Zo 11/06 DSW - HTE 13U Uit Klassement 12
  Wo14/06 Avond Wedstrijd 18U Avond Klassement 7
  Za 17/06 PP - HTE (Koppel) 13U Uit Klassement 13
  Zo 18/06 HTE - Goudkarper (Koppel) 13U Thuis Klassement 13
  Wo21/06 Avond Wedstrijd  18U Avond Klassement 8
  Za 24/06 Geen Wedstrijd    /  /
  Zo 25/06 Trofee Kerremans A. 13U Trofee Klassement 5
  Wo28/06 Avond Wedstrijd 18U Avond Klassement 8
Juli: Za 01/07 HTE - PV (Koppel) 13U Thuis Klassement 14
  Zo 02/07 PV - HTE 13U Uit Klassement 14
  Wo05/07 Namiddag Wedstrijd 13U Namiddag Klas. 1
  Za 08/07 OG - HTE (Koppel) 13U Uit Klassement 15 
  Zo 09/07 HTE - OG (Koppel) 13U Thuis Klassement 15
  Wo12/07 Namiddag Wedstrijd 13U Namiddag Klas. 2
  Za 15/07 Trofee Ceup.,VBrande&Keup 09U Trofee Klassement 6
  Zo 16/07 Het Broek - HTE (Koppel) 13U Uit Klassement 16
  Wo 19/07 Namiddag Wedstrijd 13U Namiddag Klas. 3
  Vr 21/07 Prijs Laeremans Trio. bak/bak 10U Open Wedstrijd
  Za 22/07 OTG - HTE (Koppel) 12U Uit Klassement 17
  Zo 23/07 NG - HTE 13U Uit Klassement 18
  Wo26/07 Namiddag Wedstrijd 13U Namiddag Klas. 4
  Vr 28/07 Nachtvissen (Koppel)  19U Open Wedstrijd
  Za 29/07 Petanque    /  /
  Zo 30/07 Oldvic - HTE 13U Uit Klassement 19
Augustus: Wo02/08 Namiddag Wedstrijd 13U Namiddag Klas. 5
  Za 05/08 HLV - HTE (Koppel) 13U Uit Klassement 20
  Zo 06/08 HTE - HLV (Koppel) 13U Thuis Klassement 16
  Wo09/08 Namiddag Wedstrijd 13U Namiddag Klas. 6
  Za 12/08 Trofee De Weerdt Tom 13U Trofee Klassement 7
  Zo 13/05 HTE - NG (Koppel) 13U Thuis Klassement 17
  Wo16/08 Namiddag Wedstrijd 13U Namiddag Klas. 7
  Za 19/08 Goudkarper - HTE 13U Uit Klassement 21
  Zo 20/08 HTE - Cartel (Koppel) 13U Thuis Klassement 18
  Wo23/08 Namiddag Wedstrijd 13U Namiddag Klas. 8
  Za 26/08 VZV - HTE 13U Uit Klassement 22
  Zo 27/08 HTE - DSW (Koppel) 13U Thuis Klassement 19
  Wo30/08 Namiddag Wedstrijd 13U Namiddag Klas. 9
September: Za 02/09 LVA - HTE 13U Uit Klassement 23
  Zo 03/09 HTE - LVA (Koppel) 13U Thuis Klassement 20
  Wo06/09 Namiddag Wedstrijd 13U Open Wedstrijd
  Za 09/09 Trofee Huys Pierre 13U Trofee Klassement 8
  Zo 10/09 HTE - ParkV (Koppel) 13U Thuis Klassement 21
  Wo13/09  Namiddag Wedstrijd 13U Open Wedstrijd
  Za 16/09 G-Sport Wedstrijd 13U /
  Zo 17/09 HTE - VZV (Koppel) 13U Thuis Klassement 22
  Wo20/09 Namiddag Wedstrijd 13U Open Wedstrijd
  Za 23/09 Trofee Rumst ( Koppel) 13U Open Wedstrijd
  Zo 24/09 Geen Wedstrijd    / /
  Wo27/09 Namiddag Wedstrijd 13U Open Wedstrijd
  Za 30/09 Cartel - HTE 13U Uit Klassement 24
Oktober: Zo 01/10 Trofee Genijn Jan 13U Trofee Klassement 9
  Wo04/10 Namiddag Wedstrijd 13U Open Wedstrijd
  Za 07/10 DLV - HTE  13U Uit Klassement 25
  Zo 08/10 HTE - DLV ( Koppel) 13U Thuis Klassement 23
  Wo11/10 Namiddag Wedstrijd 13U Open Wedstrijd
  Za 14/10 HTE - KVL (Koppel) 13u Thuis Klassement 24
  Zo 15/10 Open Koppel 13U Open Wedstrijd
  Za 21/10 Herfst Wedstrijd (Koppel) 13U Herfst Klassement 1
  Za 28/10 Herfst Wedstrijd (Koppel) 13U Herfst Klassement 2
November: Za 04/11 Herfst Wedstrijd (Koppel) 12U Herfst Klassement 3
  Za 11/11 Herfst Wedstrijd (Koppel) 12U Herfst Klassement 4
  Za 18/11 Herfst Wedstrijd (Koppel) 11U Herfst Klassement 5
  Za 25/11 Herfst Wedstrijd (Koppel) 11U Herfst Klassement 6
Afkorting Volledige Naam Van De Club Plaats
KVL Koninklijke Verenigde Lijnvissers Niel
MNM Marc & Marc Heist op den berg
MVL Moedige Vissers Lier
NZM Nooit Zonder Moed Merksem
DH Dennenhof Baal
OTG Om Ter Grootst Edegem
S Petrus Sint Petrus Duffel
Taver Taver Vrienden Humbeek
DLV De Lustige Vissers Katelijne
RV Rietvissers Oelegem
RP Rode Pen Duffel
PP Platte Pen Hingene
Parkv Parkvissers Mechelen
Oldvic Oldvic Eikenvliet
Het Broek Het Broek Beerzel
DSW De Slijkvissers Walem
G karper Goud Karper Niel
PV Palingvrienden Blaasveld
OG Ons Genoegen Muizen
NG Nooit Genoeg Klein Willebroek
HLV Humbeekse Lijnvissers Humbeek
Cartel Cartelvissers Heindonk
VZV Verenigde Zemste vissers Elewijt
LVA Lijn vissers Auwelanden Katelijne